CPR10R1100JE10
MFR.Part #
CPR10R1100JE10
JLCPCB Part #
C1486611
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 110mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS