BFC238331823
MFR.Part #
BFC238331823
JLCPCB Part #
C3794805
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 82nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS