BFC238321823
MFR.Part #
BFC238321823
JLCPCB Part #
C3807418
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS