BFC238046433
MFR.Part #
BFC238046433
JLCPCB Part #
C3797079
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 43nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS