Y079349R9000B9L
MFR.Part #
Y079349R9000B9L
JLCPCB Part #
C1465270
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS