BFC238056622
MFR.Part #
BFC238056622
JLCPCB Part #
C6131307
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 6.2nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS