BFC238026433
MFR.Part #
BFC238026433
JLCPCB Part #
C3783178
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 43nF 63V、100V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS