BFC238045433
MFR.Part #
BFC238045433
JLCPCB Part #
C3784919
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 43nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS