BFC237540133
MFR.Part #
BFC237540133
JLCPCB Part #
C3796175
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS