BFC238360913
MFR.Part #
BFC238360913
JLCPCB Part #
C6131335
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 700V、2kV 91nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS