BFC237675183
MFR.Part #
BFC237675183
JLCPCB Part #
C3800586
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 18nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS