Y175012K9064S9L
MFR.Part #
Y175012K9064S9L
JLCPCB Part #
C3389117
Description
-55℃~+125℃ 12.9064kΩ 750mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS