TNPW060317K8BHTA
MFR.Part #
TNPW060317K8BHTA
JLCPCB Part #
C1719285
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount