BFC238554202
MFR.Part #
BFC238554202
JLCPCB Part #
C6131345
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS