BFC237665183
MFR.Part #
BFC237665183
JLCPCB Part #
C3792677
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 18nF 300V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS