ERL0722R600FKEK500
MFR.Part #
ERL0722R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3440676
Description
-65℃~+175℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors