PCNM2512E2501BST5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PCNM2512E2501BST5
JLCPCB Part #
C2094662
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100V 2.5kΩ 6W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS