BFC237531821
MFR.Part #
BFC237531821
JLCPCB Part #
C5953283
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 820pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS