BFC237522912
MFR.Part #
BFC237522912
JLCPCB Part #
C3800584
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS