BFC237511821
MFR.Part #
BFC237511821
JLCPCB Part #
C3783033
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 820pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS