BFC237524363
MFR.Part #
BFC237524363
JLCPCB Part #
C3791093
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 36nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS