TNPW0603120KBYCN
MFR.Part #
TNPW0603120KBYCN
JLCPCB Part #
C4061974
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount