BFC237524163
MFR.Part #
BFC237524163
JLCPCB Part #
C3795561
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS