ORNTV25022502TF
MFR.Part #
ORNTV25022502TF
JLCPCB Part #
C1739746
Description
100mW 25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS