BFC237524223
MFR.Part #
BFC237524223
JLCPCB Part #
C6514650
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS