RNC60H40R2BSB14
MFR.Part #
RNC60H40R2BSB14
JLCPCB Part #
C1466326
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.2Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors