M55342H11B20E0PWS
MFR.Part #
M55342H11B20E0PWS
JLCPCB Part #
C4318735
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount