BZT52B12-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B12-HE3-18
JLCPCB Part #
C6132904
Package
SOD-123
Description
100nA@9V 12V 20Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS