RNC55J4481DSRE565
MFR.Part #
RNC55J4481DSRE565
JLCPCB Part #
C3476554
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors