BFC237520431
MFR.Part #
BFC237520431
JLCPCB Part #
C3809867
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 430pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS