ECW-F4753JL
MFR.Part #
ECW-F4753JL
JLCPCB Part #
C3789109
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 75nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS