BFC237528431
MFR.Part #
BFC237528431
JLCPCB Part #
C3809524
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 430pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS