AZ23C22-G3-18
MFR.Part #
AZ23C22-G3-18
JLCPCB Part #
C5591593
Description
1 Pair Common Anode 100nA@17V 20.9V~23.1V 220Ω 22V 300mW 55Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS