RNC50J1583BRB14
MFR.Part #
RNC50J1583BRB14
JLCPCB Part #
C1463527
Description
-65℃~+175℃ 100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors