BFC233864152
MFR.Part #
BFC233864152
JLCPCB Part #
C3300097
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS