RNC55H2000BRB14
MFR.Part #
RNC55H2000BRB14
JLCPCB Part #
C3439313
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors