RN60D1070FBSL
MFR.Part #
RN60D1070FBSL
JLCPCB Part #
C3543726
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors