BFC233914102
MFR.Part #
BFC233914102
JLCPCB Part #
C3298027
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS