BFC233864154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233864154
JLCPCB Part #
C3300963
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 300V Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS