BFC233862683
MFR.Part #
BFC233862683
JLCPCB Part #
C3299980
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF Y2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS