TNPW040275R0DETD
MFR.Part #
TNPW040275R0DETD
JLCPCB Part #
C4084444
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount