BFC233862183
MFR.Part #
BFC233862183
JLCPCB Part #
C3300017
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS