MPXB105K305G
MFR.Part #
MPXB105K305G
JLCPCB Part #
C7304722
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS