IHD1NA221L
MFR.Part #
IHD1NA221L
JLCPCB Part #
C17274719
Description
220uH 490mA 505mΩ 700mA ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS