BFC233812224
MFR.Part #
BFC233812224
JLCPCB Part #
C3295884
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-50℃~+105℃ 220nF 440V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS