BFC233821224
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233821224
JLCPCB Part #
C3297089
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS