BFC233814224
MFR.Part #
BFC233814224
JLCPCB Part #
C3796629
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 440V、1kV ±20% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS