BFC233627474
MFR.Part #
BFC233627474
JLCPCB Part #
C3299738
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS