CMF5515R000JKEB
MFR.Part #
CMF5515R000JKEB
JLCPCB Part #
C1771128
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS