AZ23C7V5-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C7V5-E3-08
JLCPCB Part #
C6508612
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 7.5V 7Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS